Typy piwa


Colberg IPA


Jest to z pewnością piwo dla tych, którzy szukają nowych ciekawych smaków. Piwo o jasnej barwie, bujnej i trwałej pianie, która aż przykuwa uwagę. W aromacie oraz smaku znajdziemy wyczuwalne akcenty owoców cytrusowych takich jak grejpfrut czy pomarańcza. Charakterystyczną cechą jest wysoka, a zarazem przyjemna gorycz, dzięki której piwo jest niezwykle wyjątkowe. Wszystkie te cechy zawdzięcza się dodanym amerykańskim chmielom.


alk. 4,5% obj.


Colberg Pszeniczne


Klasyczne piwo górnej fermentacji w stylu Weizenbier. Piwo jasne o barwie słomkowej z bujną pianą. W aromacie i smaku dominują nuty bananowe i goździkowe, zaś w smaku dodatkowo uraczy nas dobrze wyważone nagazowanie. Niezwykłym atutem jest orzeźwienie jakie piwo nam zapewnia.


alk. 5% obj.


Colberg Pils


Piwo o barwie jasno-złocistej i doskonałej klarowności z trwałą bujną pianą. W aromacie dominują nuty słodowe oraz akcenty kwiatowe, natomiast w smaku mamy do czynienia z wytrawnością na średnim poziomie, niską słodowością oraz nutami zbożowymi. Całość wzbogaca wyczuwalny szlachetny chmiel.


alk. 4,2% obj.


Colberg Black


To piwo o złocistej pianie, ciemnej barwie z rubinowymi refleksami charakteryzujące się aromatem oraz smakiem. W ciemnej piwnej esencji można doszukać się nut karmelowych, pieczonego chleba oraz kawy zbożowej. Jego delikatność oraz słodkie akcenty powodują, że jest niesamowicie pijalne i urzekające.


alk. 6% obj.


Colberg Jasne Niefiltrowane


Piwo o złotym kolorze z lekkim zmętnieniem i delikatną pianą. Charakteryzuje się nutami drożdżowymi i zbożowymi oraz słodowością. W smaku dominują słodowe i drożdżowe nuty wraz z lekką goryczą, a także kwaskowością. Jest to idealne piwo dla chcących zaznać klasycznego smaku piwa.


alk. 6% obj.